За почетнике Еаси Фанс Волуме Ласхес Ауто-вентилатори Еиеласх Ектенсион КСНУМКСмм Ц / Д Цурл

За почетна љепила за лаку вољену флашу КСНУМКСмм екстензија за очи | Мисс ЛаМоде

$ КСНУМКС УСД $ КСНУМКС УСД

Склупчати
Дужина
количина

Детаљи

Лако Фанс Ласхес МиссЛаМоде
 • Фалсе Еиеласхе Дужина:Кснумкцм-кнумкцм
 • Број модела: МЛД-КСНУМКС
 • сизе:debljina КСНУМКС
 • Фалсе Еиеласхе Тип: Друге лажне трепавице
 • Количина:КСНУМКСпц / лот
 • Фалсе Еиеласх Материал: Синтетичка коса
 • Фалсе Еиеласх Црафт: Ханд Маде
 • Фалсе Трепавице Теријер: други
 • Фалсе Еиеласхес Стиле: Натурал Лонг
 • Тип ставка: Фалсе Еиеласх
 • Цурл: CD
 • Дужина: КСНУМКС-КСНУМКСмм
 • Пречник:КСНУМКСмм
 • Количина:КСНУМКСпц / лот
 • materijal: Синтетичка влакна / ПБТ
 • Црафт:КСНУМКС% ручно

Лако Фанс Ласхес МиссЛаМоде

Лако Фанс Ласхес МиссЛаМоде

Лако Фанс Ласхес МиссЛаМоде

Лако Фанс Ласхес МиссЛаМоде

Лако Фанс Ласхес МиссЛаМоде

Претражите нашу продавницу